KONST / Litografier / Färglitografi 14366571
*
nr 1436 6571
Josef Petersson
(f. 1976), Sverige
Dramaten. Signerad, numrerad 11/20. Färglitografi, bildmått: 40x60, yttermått inklusive ram: 52x71 cm
Josef Petersson, svensk bildkonstnär född 1976.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 december 2021
kl 19:04:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/12 00:10:11
1
100 kr
1/12 23:54:09
2
250 kr
2/12 10:24:52
3
200 kr
2/12 10:24:52
2
250 kr (Budbetjänt)
2/12 10:27:02
3
300 kr
4/12 14:37:23
2
350 kr
6/12 18:31:55
2
400 kr
6/12 18:56:52
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dramaten färglitografi grafik josef petersson litografi litografier litografiskt blad nybrokajen stockholm stockholmsmotiv svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52
*
Josef Petersson
Josef Petersson, svensk bildkonstnär född 1976.
Läs om budbetjänten
nr 1436 6571
Josef Petersson
(f. 1976), Sverige
Dramaten. Signerad, numrerad 11/20. Färglitografi, bildmått: 40x60, yttermått inklusive ram: 52x71 cm
Josef Petersson, svensk bildkonstnär född 1976.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 december 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/12 00:10:11 | 1 | 100 kr |
1/12 23:54:09 | 2 | 250 kr |
2/12 10:24:52 | 3 | 200 kr |
2/12 10:24:52 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
2/12 10:27:02 | 3 | 300 kr |
4/12 14:37:23 | 2 | 350 kr |
6/12 18:31:55 | 2 | 400 kr |
6/12 18:56:52 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dramaten färglitografi grafik josef petersson litografi litografier litografiskt blad nybrokajen stockholm stockholmsmotiv svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22 -
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52